O nas

Witamy wszystkich serdecznie!

Dziękujemy bardzo za to, że do nas przywiodły Was poszukiwania „kamerzysty” weselnego. Słowo kamerzysty celowo piszemy w cudzysłowie, bo styl naszej pracy, efekt końcowy i główne założenia maksymalnie odbiegają od utartego schematu związanego z wideofilmowniem. Jeśli szukacie kogoś kto nagra Wam film z Waszego wesela tak, że zazdrościć będzie Wam go cała rodzina i wszyscy znajomi to doskonale trafiliście! Na samym początku trzeba zaznaczyć, że film który wychodzi spod naszej ręki to nie tasiemiec o długości 4 godzin… Długość naszych produkcji w zależności od Waszych upodobań i oscyluje w granicach do 60 minut materiału który to posiada wszystkie elementy filmu tradycyjnego. Do produkcji angażujemy minimum dwie osoby co daje nam w zamian film z dwóch planów i z dwóch punktów widzenia. Wszystko realizujemy przy pomocy profesjonalnych lustrzanek cyfrowych, masy stabilizatorów oraz jasnych obiektywów. Stanowczo uciekamy od doświetlania halogenami, które zepsują panujący klimat. Pracujemy na terenie województw kujawsko-pomorskiego, pomorskiego i zachodniopomorskiego. Bez problemu dojedziemy też do Krakowa czy Warszawy.

Najczęstsze pytanie to cena… Największą zapłatą dla nas jest Wasze zadowolenie. To dzięki niemu mamy motywację do kolejnych działań, do kolejnego szukania inspiracji i ciągłego szlifowania własnego poczucia dobrego smaku.

Za co płacicie? Płacicie głownie za indywidualność w podejściu do Was. Płacicie za serce wkładane w najdrobniejsze szczegóły związane z naszymi produkcjami. Płacicie za nasz talent. Płacicie za zaangażowanie, za emocje przekazane w naszej produkcji. Płacicie za to, że film który otrzymacie nie trafi do szafy jako bezużyteczne dzieło rzemieślników a stanie się doskonałą pamiątką na bardzo długie lata. Płacicie też za legalne oprogramowanie na którym pracujemy oraz za niezawodny sprzęt pozwalający zrealizować Wasz materiał.

Wszystkie szczegóły teoretyczne, praktyczne, techniczne i finansowe ustalamy indywidualnie na spotkaniu z Wami przy dobrej kawie więc jeśli jesteście zainteresowani złamaniem schematu zapraszamy do kontaktu.

Pytacie skąd jesteśmy? Jesteśmy z Bydgoszczy ale można zobaczyć nas też na Facebooku

Dream White Studio

No tags for this post.